22.08.2014

Wrzesień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim start nowych grup angielski i niemiecki od podstaw, kurs maturalny i kursy do egzaminów międzynarodowych! Zapisz się już dziś do jednej z grup.
_______________________________

Nowa galeria zdjęć dodana, chcesz zobaczyć jak szkoła wygląda na Haloween? Zajrzyj TUTAJ :)
_______________________________

WAŻNE! Osoby, które kiedyś uczyły się języka angielskiego lub niemieckiego w każdej chwili mogą dołączyć do grup już istniejących. Kwalifikacja do grupy następuje na podstawie bezpłatnego testu oraz bezpłatnych lekcji pokazowych!
__________________________________

W tym roku obchodzimy 16 lat istnienia Szkoły Językowej Akcent. Silną pozycję na rynku zawdzięczamy trosce o klienta i poziom nauczania, wysokim kwalifikacjom lektorów oraz stałemu rozwojowi i poszerzaniu oferty. >> Opinie o nas


Nasi klienci uzyskują bezpłatny dostęp do nowoczesnej platformy internetowej, gdzie można utrwalać wiadomości z lekcji, nadrobić zaległości, a także powtarzać materiał przed egzaminem - 100 dodatkowych godzin nauki gratis, 100 dyktand, 650 ćwiczeń - 24h na dobę. >> Więcej o nauce angielskiego online


Możemy poszczycić się współpracą z wieloma firmami z Konina i okolic oraz wieloma zadowolonymi klientami, którzy nawet po ukończeniu kursów w naszej szkole polecają nas znajomym.

 

Dlaczego warto uczyć sie z nami?

Jak się zapisać do naszej szkoły?

Jak się uczyć języka?

Dlaczego warto uczyć sie z nami? Jak się zapisać do naszej szkoły? Jak się uczyć języka?

tel.: 063 249-16-51/785-118-851
email: biuro@akcent.konin.pl

Ośrodek Nauki Języków Obcych AKCENT
ul. Chopina 21b, 62-510 Konin

W razie problemów z odczytaniem informacji nacisnij na klawiaturze Ctrl i +